Kontakty

Koordinátor pobočky Praha 4

Martin Pucherna

Martin Pucherna
pucherna@svobodni.cz
profil
stránka

Místní pobočka Strany svobodných občanů Praha 4 funguje v rámci stranické organizace pod KrP Praha od prosince 2013 pod vedením koordinátora Aloise Sečkára. Zúčastili jsme se komunálních voleb 2014 a se ziskem 5,18% jsme nedosáhli na žádný mandát (!) kvůli volebním obvodům.  Zde naleznete náš archivovaný program a kandidáty.

Pravidelně každé první pondělí v měsíci pořádáme veřejná setkání. Zaregistrujte si náš newsletter pro bližší informace a přijďte se někdy podívat, rádi vás uvidíme.

----------------------------------

Svou podporu pobočce můžete vyjádřit příspěvkem na transparentní účet Svobodných pro dary – 7505075050/2010, s uvedením "Dar pro pobočku Praha 4" v poznámce pro příjemce. Pobočka nemá vlastní účetnictví, avšak takto poskytnuté finance budou moci být použity na naše akce. Členy a příznivce Svobodných prosíme o připojení vašho variabilního symbolu pro snazší identifikaci. U dárců mimo stranu musíme ze zákona evidovat datum narození a bydliště, proto se v případě zájmu o zaslání finanční podpory prosím napřed spojte s koordinátorem.