Kandidáti 2014

„Historii svobodných lidí nepíše náhoda, ale volba. Jejich volba!“

- Dwight D. Eisenhower -

Přes veškerou iniciativu Svobodných byla Praha 4 usnesením Zastupitelstva ze dne 18. června 2014 rozdělena na 5 volebních obvodů. Naši kandidáti jsou tedy rozřazeni do 5 obvodů po 9.

Mapu volebních obvodů naleznete ZDE. Zhruba platí:

Kandidátní listina obvodu se zobrazí po kliknutí na příslušnou záložku:

Obvod 1

2. Ing. Miloslav Javůrek Důchodce Kandidát č. 2
3. Ing. Lukáš Kosina Conference Manager Kandidát č. 3
4. Lukáš Svoboda Vedoucí IT oddělení Kandidát č. 4
5. Ing. Luboš Horáček Stavař
6. Mgr. Štěpánka Maliňáková Referent věd-tech na VŠ Kandidát č. 6
7. PhDr. Dana Kyndrová Fotografka Kandidát č. 7
8. Ing. Jiří Ulrich IT Senior Developer Kandidát č. 8
9. Vaclav Neumann Podnikatel, pivovarník

Obvod 2

4. Martin Vavrouš Podnikatel Kandidát č. 4
5. Ing. Pavlína Adamcová Tisková mluvčí HZS hl. m. Prahy Kandidát č. 5
6. Radek Kučera Bezpečnostní expert Kandidát č. 6
7. Pavel Šírek Důchodce Kandidát č. 7
8. Ing. Vít Vařeka, MBA Manažer Kandidát č. 8
9. František Slavíček Služby - maloobchod Kandidát č. 9

Obvod 3

2. Ing. Martin Pšenička Programátor, OSVČ Kandidát č. 2
3. Bc. Aleš Hakl Programátor Kandidát č. 3
4. Ing. Karel Zvára Ekonom, IT analytik Kandidát č. 4
5. Mgr. Zuzana Hadrabová Vedoucí personálního oddělení Kandidát č. 5
6. Ing. Jiří Vlk, CSc. ASIC inženýr Kandidát č. 6
7. Mgr. Jiří Bartoň Programátor
8. Michal Čvanda Student, FM VŠE Kandidát č. 8
9. Anton Sečkár Prodavač Kandidát č. 9

Obvod 4

2. MgA. Kateřina Berková Bankovní úřednice Kandidát č. 2
3. Pavel Pokorný, BA Nákupčí, logistik Kandidát č. 3
4. Roman Cestr IT specialista Kandidát č. 4
5. Martin Pucherna Ekonom, podnikatel Kandidát č. 5
6. Ing. Lubor Hájek Analytik finančních produktů Kandidát č. 6
7. Kateřina Moshövel, DiS. Designérka Kandidát č. 7
8. Jiří Cecava Podnikatel Kandidát č. 8
9. Lukáš Sajvera Student VŠ

Obvod 5

2. Ing. Filip Liegert Vedoucí v IT Kandidát č. 2
3. Dušan Novák Programátor, webdesigner
4. Ing. Miroslav Bátěk Pensista Kandidát č. 4
5. Ing. Tomáš Kraus OSVČ, programátor Kandidát č. 5
6. Bc. Markéta Žlábková Metodik pojišťovacích produktů
7. Martin Procházka Technik dopravy
8. Martin Kondr Student
9. Tomáš Macek Podnikatel, foto-video Kandidát č. 9

Jaký je náš volební program?