Velký úklid potřetí

05. 03. 2015

Pozvánka na úklidovou akci 18. dubna 2015. Uklízet budeme Lhotku a Hodkovičky. Akce se časově kryje s iniciativou "Ukliďme Česko", což nebyl původního záměr. Každopádně míst na úklid je dostatek.

Velký úklid potřetí

Akce na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/943808932309676/

Již potřetí vyrazí Svobodní Praha 4 do místních parků a lesů, aby je pročistili od všudypřítomných odpadků. Akce se koná v sobotu 18. dubna dopoledne a tentokrát se zaměří na zeleň v oblasti Lhotky a Hodkoviček.

„Je to náš předvolební závazek, že podobné úklidy budeme pořádat alespoň dvakrát do roka,“ říká koordinátor místní pobočky Alois Sečkár. Na radnici sice Svobodní nepronikli, navléknout se do pracovního a přiložit ruku k dílu však člověk může i bez politické funkce. Při obou dvou předchozích úklidech (v Michelském lese a v krčské Habrovce) se podařilo nasbírat a odklidit množství nepořádku, a všichni zúčastnění tak mohli mít pocit dobře odvedené práce. Doufejme, že stejně úspěšné bude i toto pokračování.

Svobodní mezi sebe opět zvou i veřejnost. Pro tu bude na dvou stanovištích připraven úklidový materiál – rukavice, napichovací tyče a pytle, nemluvě o malém občerstvení pro každého pomocníka.

Uklízet se bude za každého počasí s výjimkou sněhových závějí. Těšíme se na všechny účastníky!

pozvanka