Svobodní podporují stávku živnostníků

28. 02. 2017

Od 1. března přibudou další stovky "sprostých podezřelých" podnikatelů a živnostníků, kteří budou muset za své vlastní peníze prokazovat nepřátelskému státu svou nevinu. Startuje druhá vlna EET. Svobodní organizují a podporují protest proti této likvidační zvůli.

Svobodní podporují stávku živnostníků

Protože není cílem podnikatele dorazit ve chvíli, kdy už mají i tak kvůli vládě starostí nad hlavu, zvolili jsme pasivní formu protestu - leták do výlohy a symbolický tříminutový protest ve středu v pravé poledne.

Svobodní v Praze 4 utvořili tři kontaktní týmy a obešli alespoň část zdejších mnoha provozoven s připravenými plakáty a dalšími materiály, aby o ní dali vědět i těm, kdo nemají čas sledovat internet a sociální sítě. Akce byla velmi úspěšná, reakce převážně pozitivní. Zástupy těch, kteří se těší na údajné "narovnání podnikatelského prostředí", jsme ve skutečném světě nějak nepotkali.

Více se dozvíte na http://stavka.svobodni.cz/, kde si můžete také stáhnout a vytisknout plakát, pokud se chcete k akci připojit a podpořit ji. Zde si můžete prohlédnout několik fotografií z Prahy 4, kde majitelé s vyvěšením plakátu neváhali: