Podzimní úklid Zálesí

15. 11. 2016

Zveme vás již na 6. pokračování našich úklidů Prahy 4. 20. listopadu 2016 budeme uklízet v okolí Zálesí v Krči.

Podzimní úklid Zálesí

Jak se již stalo pravidlem, pořádáme vždy na jaře a na podzim veřejného prostranství coby hmatatelnou ukázku našeho působení v Praze 4 neboli jak říkáme "od slov k činům".

Následující podzimní úklid se koná v neděli 20. listopadu od 10 do 14 hodin v okolí Zálesí v Krči. Kontejner, za který vděčíme naší radnici, bude přistaven na křižovatce Zálesí/Pod Višňovkou. Zde bude také naše zázemí. Odsud je možné vyrážet libovolně všemi směry, budeme mít auto na svoz nasbíraných odpadků. K dispozici budou pytle, rukavice a malé občerstvení.

Je jasné, že v pokročilé roční době hrozí špatné počasí, ale dlouhodobá předpověď je nám zatím příznivá - slibuje slunečno a teploty 8-10°. Při sběru odpadků se navíc určitě zahřejeme.

Pomoci nám můžete jednak svou účastí, nebo alespoň krátkou podpůrnou návštěvou u našeho stánku, kde se budete moct seznámit s členy a příznivci naší strany. K vidění bude také zajímavý přírodní úkaz - pracující politici. Protože finanční a mediální možnosti naší propagace jsou omezené, budeme vděční také za šíření informací o akci dále do vašeho okolí, zejména na Sídlišti Krč a Lhotce.

 

Akce na webu Ukliďme Česko: http://www.uklidmecesko.cz/event/13306
Akce na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1820272888251258


Historie našich úklidů:
http://praha4.svobodni.cz/clanky/pomohli-jste-uklidit-krc
http://praha4.svobodni.cz/clanky/velky-listopadovy-svobodny-uklid
http://praha4.svobodni.cz/clanky/veni-vidi-uklidi
http://praha4.svobodni.cz/clanky/velky-uklid-habrov
http://praha4.svobodni.cz/clanky/svobodni-uklizeli-prahu-4