Michelské slavnosti

07. 05. 2018

V sobotu 12. května pořádáme v Michli před restaurací ALFA (Na Úlehli 3) velkou akci pro veřejnost - sousedský bazar, živá hudba a celodenní zábava pro malé i velké.

Michelské slavnosti

Celý den bude pro všechny návštěvníky k dispozici plocha, kde může každý vystavit své libovolné zboží a nabídnout jej ostatním. Je zcela na vás, jak svůj improvizovaný stánek pojmete. Pokud máte doma jen pár věcí, kterých byste se rádi zbavili, ale nechce se vám trávit celý den prodejem, můžete nám je přinést a věnovat do charitativního prodeje, jehož výtěžek bude následně věnován na dobročinné účely. Nebo se prostě přijďte jen podívat, co prodávají ostatní, a výhodně koupit něco, co se vám ještě bude doma hodit.

Kromě sousedského bazaru na vás budou čekat stánky několika organizací, grill, jídlo a nápoje z Restaurace ALFA a aktivity a hry pro děti. Hrát bude živá hudba, hlavním vystupujícím je michelská rocková kapela Tó Víš.

Akci pořádáme společně s podporou dalších subjektů z Prahy 4 - Soukromníci, Realisté a hnutí Pro Prahu. Zázemí nám poskytla Restaurace ALFA, mediální podporu Praha 4 živě.

Těšíme se na vás v sobotu.

Událost na Facebooku