Kontaktní kampaň v plném proudu

03. 10. 2014

Před volbami nezahálíme, nýbrž aktivně oslovujeme naše budoucí voliče.

Kontaktní kampaň v plném proudu

Máme za sebou první týden intenzivní předvolební kampaně. Další týden je nás ještě čeká.

S výjimkou neděle se každý den udála alespoň jedna akce. V pátek jsme ráno na Kačerově rozdávali volební noviny, v sobotu jsme uklízeli les a od pondělí jste mohli v ulicích Prahy 4 potkat naše stolky:

Díky patří všem, kteří se u stolků vystřídali a zařizovali logistiku, včetně dobrovolných pomocníků z jiných městských částí. Podle toho, co nám hlásili někteří kolemjdoucí, tak se činí i pomocníci s roznosem letáků do schránek. Nejaktivnější je v tomto směru zatím lídr druhého obvodu Tomáš Vochozka. Ostatní se na to ještě vrhnou a velký roznost proběhne ve středu a ve čtvrtek těsně před volbami.

Zítra, to jest v sobotu 4. října se s námi můžete potkat na Spořilově v restauraci  U Břízy. Odpoledne tam bude zábavný program pro děti, večer proběhne rockový koncert.

V neděli odpoledne budeme rozdávat letáky na metru Pankrác, v pondělí ráno pro voliče připravíme volební noviny ve stanicích Budějovická a opět Pankrác. A samozřejmě od pondělí do čtvrtka budou odpoledne v ulicích naše kontaktní týmy se stoky.

O místo na radnici řádně zabojujeme!

----------------------------------------------------