[ARCHIV] Kandidátní listina 2014

15. 10. 2014

Kandidáti, které Svobodní Praha 4 vyslali do voleb do zastupitelstva v roce 2014.

[ARCHIV] Kandidátní listina 2014

Přes veškerou iniciativu Svobodných byla Praha 4 usnesením Zastupitelstva ze dne 18. června 2014 rozdělena na 5 volebních obvodů. Naši kandidáti jsou tedy rozřazeni do 5 obvodů po 9.

Mapu volebních obvodů naleznete ZDE. Zhruba platí:

 

Obvod 1

1. Damir Špoljarič IT podnikatel, dopravní expert

2. Ing. Miloslav Javůrek Důchodce

3. Ing. Lukáš Kosina Conference Manager

4. Lukáš Svoboda Vedoucí IT oddělení

5. Ing. Luboš Horáček Stavař

6. Mgr. Štěpánka Maliňáková Referent věd-tech na VŠ

7. PhDr. Dana Kyndrová Fotografka

8. Ing. Jiří Ulrich IT Senior Developer

9. Vaclav Neumann Podnikatel, pivovarník

Odkaz na původní stránku s fotkami

 

Obvod 2

1. Tomáš Vochozka Odborník na reality, marketér

2. Jaroslav Boháč Obchodní ředitel

3. Ing. Tomáš Veselý Programátor

4. Martin Vavrouš Podnikatel

5. Ing. Pavlína Adamcová Tisková mluvčí HZS hl. m. Prahy

6. Radek Kučera Bezpečnostní expert

7. Pavel Šírek Důchodce

8. Ing. Vít Vařeka, MBA Manažer

9. František Slavíček Služby - maloobchod

Odkaz na původní stránku s fotkami

 

Obvod 3

1. Bc. Alois Sečkár Programátor

2. Ing. Martin Pšenička Programátor, OSVČ

3. Bc. Aleš Hakl Programátor

4. Ing. Karel Zvára Ekonom, IT analytik

5. Mgr. Zuzana Hadrabová Vedoucí personálního oddělení

6. Ing. Jiří Vlk, CSc. ASIC inženýr

7. Mgr. Jiří Bartoň Programátor

8. Michal Čvanda Student, FM VŠE

9. Anton Sečkár Prodavač

Odkaz na původní stránku s fotkami

 

Obvod 4

1. Ing. Jan Skalický OSVČ

2. MgA. Kateřina Berková Bankovní úřednice

3. Pavel Pokorný, BA Nákupčí, logistik

4. Roman Cestr IT specialista

5. Martin Pucherna Ekonom, podnikatel

6. Ing. Lubor Hájek Analytik finančních produktů

7. Kateřina Moshövel, DiS. Designérka

8. Jiří Cecava Podnikatel

9. Lukáš Sajvera Student VŠ

Odkaz na původní stránku s fotkami 

 

Obvod 5

1. Ing. Jaroslav Marsa, MBA OSVČ

2. Ing. Filip Liegert Vedoucí v IT

3. Dušan Novák Programátor, webdesigner

4. Ing. Miroslav Bátěk Pensista

5. Ing. Tomáš Kraus OSVČ, programátor

6. Bc. Markéta Žlábková Metodik pojišťovacích produktů

7. Martin Procházka Technik dopravy

8. Martin Kondr Student

9. Tomáš Macek Podnikatel, foto-video

Odkaz na původní stránku s fotkami